Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan

Dev Markadan Elbistan’a Yatırım

Türkiyede ki Otel zincirleri arasında yeni bir konsept ile yer alan Turizoom, Elbistan’da işletmeye açtığı otel ile dikkat çekiyor. Hacı Esat Efendi Caddesi üzerinde hizmete açılan otel kaliteli hizmeti ile dikkat çekiyor. Otel ile ilgili bir diğer ayrıntı, şehir merkezinde olması ve her noktaya kolay erişimin olduğu bir bölgede yer alması ve park sorunu ve trafik yoğunluğundan uzak olması.

Amacımız Aynı Zamanda Elbistan’a Katkı Sağlamak

Elbistan Turizoom Business Otel Genel Müdürü İskender Aydın, “amacımız kaliteli hizmet vermek. Ama aynı zamanda, Elbistan’a da katkı sağlamak. Dolayısı ile kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerde bulunan hemşerilerimize sergi v.s gibi gibi konularda salon desteğini ücretsiz veriyoruz.” dedi.

Siz yaptığınız yatırımdan memnun musunuz? Sorularına çarpıcı yanıtlar veren Aydın, “Biz kesinlikle bu yatırımdan memnunuz. Aslında, yerel halk burada otelciliğin çok yaygın olmayacağını düşünüyor. Ancak, çok büyük bir potansiyeli var Elbistanın. Mevcut Organize Sanayi gelişmekte ve gelişmeye devam ediyor. 2022 verilerine baktığınızda, Elbistan’a yapılan yatırımların oranı çok yüksek” dedi.

Comments are closed.