Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan

Sağlıklı Yaşam Merkezi

Hizmetlerimiz

Wellness, sudan gelen sağlık ve güzellik kavramlarının, deneyimli ve şifalı eller tarafından ustaca harmanlandığı özel bir mekândır.

Turizoom Hotel Elbistan, bünyesinde uzman eğitmenler tarafından düzenli olarak verilen derslerle sağlık ve zindeliğinizi destekleyin, hedeflerinize daha hızlı ilerleyin! Tatilini sporla pekiştirmek isteyenleri kaliteli bir hizmet anlayışıyla buluşturuyoruz.

Turizoom Hotel Elbistan'da en iyi deneyime sahip, yardımsever ve ayrıca beslenme, sağlıklı yaşam tarzı konularında uzman olan eğitmenlerle tanışacaksınız. Ekibimiz size eğitimi nasıl sevdireceklerini çok iyi biliyorlar.

Elbistan ‘da motivasyonunuzu bulup sürdürmenize yardımcı olmak, kişisel hedeflerinize nasıl ulaşacağınız hakkında sizi bilgilendirmek ve fiziksel aktiviteden nasıl zevk alabileceğinizi göstermek için bekliyoruz.

Spa merkezimizde sizleri bekleyen eşsiz hizmetler arasında: geleneksel kese köpük masajı hamam bakımları–aromaterapi –ayurveda-uzakdogu masajları-reflexoloji- inceltme programları- yüz ve Thalgo vücut bakım uygulamaları bulunmaktadır. Masaj odasında uzman ellerin sihirli dokunuşlarıyla kan dolaşımınız hızlanırken toksinlerden de arınıyor olacaksınız.

Günün stres ve yorgunluğundan arınmak ve daha sağlıklı kalabilmek için spor, vazgeçilmez bir yaşam tarzıdır. Konaklayan misafirlerimizin yanı sıra üyelerimiz veya dışarıdan gelen misafirlerimizin de kullanımına açık olan Sağlıklı Yaşam Merkezi, profesyonel kadrosu ile size çok özel bir atmosfer sunuyor.

Sağlık Kulübünde ayrıca aşağıdaki hizmetleri de bulabilirsiniz:

Teknolojik fitness ekipmanları
Özel hazırlanan egzersiz programları
Dinlenme havuzu
Türk hamamı
Finn Hamamı
Sauna
Buhar banyosu
Yüzme Havuzu
Masaj Odası

Sağlık Kulübü aktiviteniz sonrası dinlenebileceğiniz Vitamin Bar’da sizler için hazırlanan taze meyve suları ve özel bitki çayları her zaman sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlayacaktır.

SPA ONLINE REZERVASYON