Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan

Turızoom Business Hotel&Spa Elbistan Hizmete Açıldı

Turizm Otelcilik sektöründe ulusal uluslararası deneyime sahip Turizoom International Hotel Management, bu deneyimini otel markasına dönüştürerek yurt içi ve yurtdışında Turizoom Hotels & Resorts adı altında hizmet vermeye başladı.

Turizoom Hotels & Resort her otel konseptine uygun oluşturduğu alt yapı, standart ve satış pazarlama stratejileri ile franchise, Management Consulting modellerinde hizmet veriyor.

Turizoom international Hotel Management Yönetim kurulu Başkanı Ali Can Aksu ; “Turizoom Hotels 30 yıllık emeğin ve tecrübenin birikimi Önceliğimiz Anadolu turizmine hizmet etmek. Otelcilik anlamında tüm tecrübemiz ve güçlü ekip arkadaşlarımızla Anadolu otelcilik kalitesini yukarılara taşımak ve tesislerin kazançlı hale gelmesini sağlamak olacaktır. Dolayısı ile bu hizmetimize Kahramanmaraş’ımızın ve ülkemizin de güzel ilçesi Elbistan da başlamaktan gurur duyuyoruz. Turizoom Business Hotel & Spa ile Elbistan’da yüksek kalite standartlarında hizmet vereceğiz.Hedeflerimizin başında istihdama katkı ve gençlerimize otelcilik alanında eğitim sağlamak olacaktır. Elbistan genç nüfusu ile çok önemli bir ilçe ve bu ilçede mutlaka bir turizm yüksekokulu olmalı. Turizoom olarak bunun öncüsü olabiliriz.”

Turizoom Hotels & Resort Genel Koordinatörü Aykut Bakay: “Otelcilik standartlarımıza yılların birikimini ekledik. Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan 5 yıldız standardı, geniş ferah odaları. Kaliteli hizmet anlayışı Lezzetli yemek ve Starbucks cafe hizmeti ile misafir memnuniyetini ön planda tutacaktır. Öte yandan Turizoom Business Hotel Elbistan ve Visaport yönetim kurulu Başkanı Mehmet Aydın, Elbistan da otelcilik yatırım ile şu ana kadar yaklaşık 150 milyon TL yatırım bedeline ulaştıkları ve kaliteli hizmet anlayış için uluslararası yüksek deneyime sahip Turizoom İnternational Hotel Management i seçtiklerini ve Elbistan’a yatırım yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan Genel Müdürü İskender Aydın; “Öncelikle bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan protokol üyelerimize, siyasi parti temsilcilerimize oda başkanlarımıza ve tüm katılımcılara, ayrıca açılışımıza katılamayarak, bizleri telefon ile arayıp tebrik eden başta AK Parti Grup Başkan Vekili Sayın Mahir Ünal beye, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztünç beye ve tüm Kahramanmaraş Milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum. Şehrimizde yeni işyerleri demek yeni istihdam demektir. İstihdam ise insanların evine ekmek götürebilmeleridir. Bu ise insanlarımızın mutlu olması anlamına gelmektedir. Turizoom Business Hotel & Spa ülkemizde 30 yılı aşkın bir tecrübe ile hizmet vermektedir. Bizlerde bu hizmeti bugünden itibaren şehrimizde halkımıza en iyi şekilde sunmaya başlıyoruz. Elbistan’da turizm potansiyelinin artması ile istihdamada ciddi katkılar sağlanacaktır. Elbistanı’ın en büyük şansı genç, dinamik ve üretken bir Belediye Başkanının olması. Bu güne kadar bizlere her zaman destek olan Belediye Başkanı Sayın Mehmet Gürbüz’e çok teşekkür ederim.” dedi

Comments are closed.