Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan

Turızoom Hotels & Resorts Elbistan Hizmete Açıldı

Turizm Otelcilik sektöründe ulusal uluslararası deneyime sahip Turizoom International Hotel Management, bu deneyimini otel markasına dönüştürerek yurt içi ve yurtdışında Turizoom Hotels & Resorts adı altında hizmet vermeye başladı.

Açılış törenine Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz Elbistan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Paksoy, otel yöneticileri ve davetliler katıldı.

Turizoom Hotels & Resort her otel konseptine uygun oluşturduğu alt yapı, standart ve satış pazarlama stratejileri ile franchise, Management Consulting modellerinde hizmet veriyor.

Turizoom international Hotel Management Yönetim Kurulu Başkanı Ali Can Aksu; yaptığı değerlendirmede, “Önceliğimiz Anadolu turizmine hizmet etmek. Dolayısı ile bu hizmetimize Kahramanmaraş’ımızın ve ülkemizin de güzel ilçesi Elbistan da başlamaktan gurur duyuyoruz. Turizoom Business Hotel & Spa ile Elbistan’da yüksek kalite standartlarında hizmet vereceğiz. Elbistan genç nüfusu ile çok önemli bir ilçe ve bu ilçede mutlaka bir turizm yüksekokulu olmalı. Turizoom olarak bunun öncüsü olabiliriz” dedi.

Turizoom Hotels & Resort Genel Koordinatörü Aykut Bakay ise, “Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan 5 yıldız standardı, geniş ferah odaları. Kaliteli hizmet anlayışı Lezzetli yemek ve Starbucks cafe hizmeti ile misafir memnuniyetini ön planda tutacaktır” şeklinde konuştu. Öte yandan Turizoom Business Hotel Elbistan ve Visaport yönetim kurulu Başkanı Mehmet Aydın, Elbistan da otelcilik yatırım ile şu ana kadar yaklaşık 150 milyon TL yatırım bedeline ulaştıkları ve kaliteli hizmet anlayış için uluslararası yüksek deneyime sahip Turizoom International Hotel Management i seçtiklerini ve Elbistan’a yatırım yapmaya devam edeceklerinin ifade etti.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz ise “Şu anda ilk küresel bir marka zincirinin belki de ilk halkasını Elbistan’da Turizoom oluşturmuş oldu. Hayırlı olmasını temenni ediyorum. Elbistan’ımıza, şehrimize değer katan kardeşlerimiz. Ve şehre inandıkları için de huzurlarınızda Elbistan adına teşekkür ediyorum. Bu şehre inanıp daha da güzelleştirmek için, kaliteye değer katmak için bulundukları ortamda şehrin adeta bir turizm elçisi gibi davranıyorlar. Bunlar kente değer katan güzellikler. Onlarla daha güzel ve daha yeni markayla birlikte, farklı hizmetleri birlikte düşünüyorum. Çok güzel yatırımların habercisi olsun bu” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesildi ve davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Comments are closed.